KyIF Hyundai 07 -turnaus 21.9.2014

KyIF Hyundai 07 -turnaus

Kiitos kaikille KyIF Hyundai 07 -turnaukseen osallistuneille!

KyIF-07 -joukkue haluaa kiittää kaikkia pelaajia, valmentajia sekä muita turnaukseen osallistuneita ja siellä vierailleita osallistumisesta onnistuneeseen turnauspäiväämme 21.9.2014!

Turnauspäivänä Kirkkonummella nähtiin huikea määrä juniorijalkapalloilijoita, sillä joukkueita oli mukana 56!

Tervetuloa taas ensi vuonna!

Futisterveisin,
Emmi Åkerblom
KyIF-07 joukkueenjohtaja

KyIF Hyundai 07 -turnaus

TURNAUKSEN OTTELUOHJELMA:


Lohkot

Lohko A: KyIF -07 Sininen HPS P07 Valkoinen EBK P07 Valkoinen FC Jazz
Lohko B: KyIF -07 Keltainen GrIFK England PPJ Eira 07 Timantit FC KasiYsi Valkoinen
Lohko C: MasKi Sininen GrIFK Göteborg TuPS P07 Valkoinen LoPa Valkoinen
Lohko D: FC Wild Sininen PPJ 07 Laru Sininen FC KasiYsi Vihreä KaPy Salamat Barca

Lohko E: FC Jazz White Ilves Musta KyIF Valkosininen Kellokosken Alku (KelA) Musta
Lohko F: KyIF-07 Valkokeltainen Ilves Vihreä FJK Barcelona MyPa Punainen
Lohko G: FC Ruskon Pallo ry P07 FC HIK -07 Ilves Keltainen PPJ 07 Laru Valkoinen
Lohko H: PPJ Eira 07 Raketit TuPS P07 Harmaa KeiKa 07 Keltainen LoPa Sininen
Lohko I: TuPS P07Sininen MasKi Sinivalkoinen HPS P07 Vihreä GrIFK AIK
Lohko J: GrIFK Helsingborg KaPy Salamat Milan PPJ 07 Laru Oranssi KeiKa 07 Musta

Lohko K: KyIF -07 Valkoinen MyPa Valkoinen FC Jazz Red FJK Ajax
Lohko L: PPJ Eira 07 Salamat HPS P07 Musta KaPy Salamat Malmö FC KasiYsi Oranssi
Lohko M: LoPa Sinivalko EBK P07 Sininen PPJ 07 laru Keltainen GrIFK Malmö
Lohko N: MasKi Valkoinen FC HIK -08 TuPS P07 Musta FC Wild Valkoinen


Kenttä 1

8:30 TuPS P07Sininen - MasKi Sinivalkoinen
9:00 PPJ Eira 07 Salamat - HPS P07 Musta
9:30 MasKi Valkoinen - FC HIK -08
10:00 KaPy Salamat Milan - PPJ 07 Laru Oranssi
10:30 TuPS P07 Harmaa - KeiKa 07 Keltainen
11:00 TuPS P07Sininen - HPS P07 Vihreä
11:30 PPJ Eira 07 Salamat - KaPy Salamat Malmö
12:00 MasKi Valkoinen - TuPS P07 Musta
12:30 FC Jazz White - Ilves Musta
13:00 FC Ruskon Pallo ry P07 - FC HIK -07
13:30 HPS P07 Valkoinen - EBK P07 Valkoinen
14:00 Ilves Vihreä - FJK Barcelona
14:30 MyPa Valkoinen - FC Jazz Red
15:00 FC Jazz White - KyIF Valkosininen
15:30 FC Ruskon Pallo ry P07 - Ilves Keltainen
16:00 KyIF -07 Keltainen - GrIFK England
16:30 FC Wild Sininen - PPJ 07 Laru Sininen
17:00 GrIFK England - PPJ Eira 07 Timantit
17:30 PPJ 07 Laru Sininen - FC KasiYsi Vihreä
18:00 KyIF -07 Keltainen
PPJ Eira 07 Timantit
18:30 FC Wild Sininen
FC KasiYsi Vihreä






Kenttä 2


8:30 HPS P07 Vihreä - GrIFK AIK
9:00 KaPy Salamat Malmö - FC KasiYsi Oranssi
9:30 TuPS P07 Musta - FC Wild Valkoinen
10:00 GrIFK Helsingborg - KeiKa 07 Musta
10:30 PPJ Eira 07 Raketit - LoPa Sininen
11:00 MasKi Sinivalkoinen - GrIFK AIK
11:30 HPS P07 Musta - FC KasiYsi Oranssi
12:00 FC HIK -08 - FC Wild Valkoinen
12:30 KyIF Valkosininen - Kellokosken Alku (KelA) Musta
13:00 Ilves Keltainen - PPJ 07 Laru Valkoinen
13:30 KyIF -07 Sininen - FC Jazz
14:00 KyIF -07 Valkokeltainen - MyPa Punainen
14:30 KyIF -07 Valkoinen - FJK Ajax
15:00 Ilves Musta - Kellokosken Alku (KelA) Musta
15:30 FC HIK -07 - PPJ 07 Laru Valkoinen
16:00 PPJ Eira 07 Timantit - FC KasiYsi Valkoinen
16:30 FC KasiYsi Vihreä - KaPy Salamat Barca
17:00 KyIF -07 Keltainen - FC KasiYsi Valkoinen
17:30 FC Wild Sininen - KaPy Salamat Barca
18:00 GrIFK England - FC KasiYsi Valkoinen
18:30 PPJ 07 Laru Sininen - KaPy Salamat Barca







Kenttä 3




8:30 GrIFK Helsingborg - KaPy Salamat Milan
9:00 PPJ Eira 07 Raketit - TuPS P07 Harmaa
9:30 MasKi Sinivalkoinen - HPS P07 Vihreä
10:00 HPS P07 Musta - KaPy Salamat Malmö
10:30 FC HIK -08 - TuPS P07 Musta
11:00 GrIFK Helsingborg - PPJ 07 Laru Oranssi
11:30 PPJ Eira 07 Raketit - KeiKa 07 Keltainen
12:00 KyIF -07 Sininen - HPS P07 Valkoinen
12:30 KyIF -07 Valkokeltainen - Ilves Vihreä
13:00 KyIF -07 Valkoinen
MyPa Valkoinen
13:30 Ilves Musta - KyIF Valkosininen
14:00 FC HIK -07
Ilves Keltainen
14:30 KyIF -07 Sininen - EBK P07 Valkoinen
15:00 KyIF -07 Valkokeltainen - FJK Barcelona
15:30 KyIF -07 Valkoinen - FC Jazz Red
16:00 MasKi Sininen - GrIFK Göteborg
16:30 LoPa Sinivalko - EBK P07 Sininen
17:00 GrIFK Göteborg - TuPS P07 Valkoinen
17:30 EBK P07 Sininen - PPJ 07 laru Keltainen
18:00 MasKi Sininen - TuPS P07 Valkoinen
18:30 LoPa Sinivalko - PPJ 07 laru Keltainen







Kenttä 4




8:30 PPJ 07 Laru Oranssi - KeiKa 07 Musta
9:00 KeiKa 07 Keltainen - LoPa Sininen
9:30 TuPS P07Sininen - GrIFK AIK
10:00 PPJ Eira 07 Salamat - FC KasiYsi Oranssi
10:30 MasKi Valkoinen - FC Wild Valkoinen
11:00 KaPy Salamat Milan - KeiKa 07 Musta
11:30 TuPS P07 Harmaa - LoPa Sininen
12:00 EBK P07 Valkoinen - FC Jazz
12:30 FJK Barcelona - MyPa Punainen
13:00 FC Jazz Red
FJK Ajax
13:30 FC Jazz White - Kellokosken Alku (KelA) Musta
14:00 FC Ruskon Pallo ry P07 - PPJ 07 Laru Valkoinen
14:30 HPS P07 Valkoinen - FC Jazz
15:00 Ilves Vihreä - MyPa Punainen
15:30 MyPa Valkoinen - FJK Ajax
16:00 TuPS P07 Valkoinen - LoPa Valkoinen
16:30 PPJ 07 laru Keltainen - GrIFK Malmö
17:00 MasKi Sininen - LoPa Valkoinen
17:30 LoPa Sinivalko - GrIFK Malmö
18:00 GrIFK Göteborg - LoPa Valkoinen
18:30 EBK P07 Sininen - GrIFK Malmö









Comments