Ilmoittautuneet joukkueet ja otteluohjelma


 

 Kilpa

 

 Haaste

 

 Harraste    

 1

 KyIF

 1

  KyIF Sininen

 1

 KyIF-MasKi YJ

 2

 LePa Sininen

 2

 KoiPS Sininen

 2

 KoiPS Valkoinen

 3

 TuNL P07

 3

 FC Inter Siniset

 3

 NJS P07/Punainen

 4

KoiPS

 4

 KJS/Valkoinen

 4

 TuPS P07 Vihreä

 5

 FC Inter Mustat

 5

 NJS P07/Keltainen

 5

 PPJ Laru Valkoinen

 6

 HJK 07

 6

 FC Honka Sporting

 6

 LPS Valkoinen

 7

 KJS/Musta

 7

 PPJ Laru Punainen

 7

 HooGee Raketit 07 Siniset

 8

 MasKi Sininen

 8

 SauPa P07

 8

 Lahen Pojat/Mastot

 9

 HooGee Raketit 07

 9

 NuPS P08

 

 

 10

 NJS P07/Musta

 10

 PPJ JäRu Neymarit

 

 

 11

 NJS P07/Sininen

 11

 EPS P07 Musta A

 

 

 12

 TuPS P07 Valkoinen

 12

 EPS Musta B

 

 

 13

 HJK 07 Keltainen

 13

 EsPa Tähdet Vihreä

 

 14

 FC Wild/Sininen

 14

 Gnistan/Siniset

 

 

 15

 EPS Akatemia Punainen

 15

 KoNa Karhula 07

 

 

 16

 PPJ Laru Oranssi

 16

 EPS Musta C

 

 




Ohessa linkki otteluohjelmaan: https://cupdom.com/games/?282





Aloitus Lohko   Kenttä Koti Vieras
8:00 C   3 NJS Keltainen EPS Musta A
8:00 D   4 PPJ Laru Punainen NuPS P08
           
8:30 A   1 KyIF Sininen KoiPS Sininen
8:30 B   2 EPS Musta C PPJ JäRu Neymarit
8:30 C   3 FC Honka Sporting KoNa Karhula
8:30 D   4 EPS Musta B EsPa Tähdet Vihreä
           
9:00 A   1 SauPa Gnistan Siniset
9:00 B   2 KJS Valkoinen FC Inter Siniset
9:00 C   3 EPS Musta A KoNa Karhula
9:00 D   4 NuPS P08 EsPa Tähdet Vihreä
           
9:30 A   1 KoiPS Sininen Gnistan Siniset
9:30 B   2 PPJ JäRu Neymarit FC Inter Siniset
9:30 C   3 FC Honka Sporting NJS Keltainen
9:30 D   4 EPS Musta B PPJ Laru Punainen
           
10:00 A   1 SauPa KyIF Sininen
10:00 B   2 KJS Valkoinen EPS Musta C
10:00 C   3 EPS Musta A FC Honka Sporting
10:00 D   4 NuPS P08 EPS Musta B
           
10:30 A   1 KoiPS Sininen SauPa
10:30 B   2 PPJ JäRu Neymarit KJS Valkoinen
10:30 C   3 KoNa Karhula NJS Keltainen
10:30 D   4 EsPa Tähdet Vihreä PPJ Laru Punainen
           
11:00 A   1 Gnistan Siniset KyIF Sininen
11:00 B   2 FC Inter Siniset EPS Musta C
11:00 I   3 KyIF MasKi YJ HooGee Raketit Siniset
11:00 I   4 NJS Punainen Lahen Pojat Mastot
           
11:30 J   1 KoiPS Valkoinen TuPS Vihreä
11:30 J   2 PPJ Laru Valkoinen LPS Valkoinen
11:30 I   3 KyIF MasKi YJ NJS Punainen
11:30 I   4 HooGee Raketit Siniset Lahen Pojat Mastot
           
12:00 Haaste-Jatko 13-16   1 A:4 B:4
12:00 Haaste-Jatko 13-16   2 C:4 D:4
12:00 Haaste-Jatko 9-12   3 A:3 B:3
12:00 Haaste-Jatko 9-12   4 C:3 D:3
           
12:30 Haaste-Jatko Välierä1 HJAB 1 A:1 B:1
12:30 Haaste-Jatko Välierä2 HJCD 2 C:1 D:1
12:30 Haaste-Jatko 5-8   3 A:2 B:2
12:30 Haaste-Jatko 5-8   4 C:2 D:2
           
13:00 Haaste Finaali   1 Voittaja Välierä1 Voittaja Välierä2
13:00 Haaste Pronssipeli   2 Häviäjä Välierä1 Häviäjä Välierä2
13:00 J   3 TuPS Vihreä LPS Valkoinen
13:00 J   4 PPJ Laru Valkoinen KoiPS Valkoinen
           
13:30 I   1 NJS Punainen HooGee Raketit Siniset
13:30 I   2 Lahen Pojat Mastot KyIF MasKi YJ
13:30 J   3 TuPS Vihreä PPJ Laru Valkoinen
13:30 J   4 LPS Valkoinen KoiPS Valkoinen
           
14:00 E   1 HJK KJS Musta
14:00 F   2 FC Inter Mustat KyIF
14:00 G   3 TuNL MasKi Sininen
14:00 H   4 EPS Akatemia Punainen NJS Sininen
           
14:30 Harraste Finaali   1 I:1 J:1
14:30 Harraste Pronssipeli   2 I:2 J:2
14:30 Harraste 5-6   3 I:3 J:3
14:30 Harraste 7-8   4 I:4 J:4
           
15:00 E   1 LePa Sininen NJS Musta
15:00 F   2 PPJ Laru Oranssi KoiPS
15:00 G   3 HJK 07 Keltainen HooGee Mustat
15:00 H   4 FC Wild Sininen TuPS Valkoinen
           
15:30 E   1 KJS Musta NJS Musta
15:30 F   2 KyIF KoiPS
15:30 G   3 MasKi Sininen HooGee Mustat
15:30 H   4 NJS Sininen TuPS Valkoinen
           
16:00 E   1 LePa Sininen HJK
16:00 F   2 PPJ Laru Oranssi FC Inter Mustat
16:00 G   3 HJK 07 Keltainen TuNL
16:00 H   4 FC Wild Sininen EPS Akatemia Punainen
           
16:30 E   1 KJS Musta LePa Sininen
16:30 F   2 KyIF PPJ Laru Oranssi
16:30 G   3 MasKi Sininen HJK 07 Keltainen
16:30 H   4 NJS Sininen FC Wild Sininen
           
17:00 E   1 NJS Musta HJK
17:00 F   2 KoiPS FC Inter Mustat
17:00 G   3 HooGee Mustat TuNL
17:00 H   4 TuPS Valkoinen EPS Akatemia Punainen
           
17:45 Kilpa Jatko 9-12   1 F:3 H:3
17:45 Kilpa Jatko 9-12   2 E:3 G:3
17:45 Kilpa Jatko 13-16   3 E:4 G:4
17:45 Kilpa Jatko 13-16   4 F:4 H:4
           
18:15 Kilpa Välierä1 KVE1 1 E:1 G:1
18:15 Kilpa Välierä2 KVE2 2 F:1 H:1
18:15 Kilpa 5-8   3 E:2 G:2
18:15 Kilpa 5-8   4 F:2 H:2
           
18:45 Kilpa Finaali   1 Voittaja Välierä1 Voittaja Välierä2
18:45 Kilpa Pronssipeli   2 Häviäjä Välierä1 Häviäjä Välierä2

Comments